W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

211 (2018) | Aksion, Drame, Histori | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Oficeri Majk Çendler dhe një pasagjer i ri civil gjenden të papërgatitur kur fati i vendos ata në linjën e zjarrit. Një grabitje banke po kryhet nga një ekip i patrembur burrash të trajnuar dhe të armatosur.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.