W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Coriolanus (2011) | Drame, Lufte, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Qytetarët e Romës janë të uritur. Koriolanusi, heroi i Romës, një ushtar i madh dhe një njeri që ka besime të rrepta, e përçmon popullin. Roma është e përgjakur. I manipuluar dhe i mashtruar nga politikanët dhe nga vetë e ëma e tij Volumnia, Koriolanusi dëbohet nga Roma. Ai ia ofron jetën ose shërbimet e tij armikut të tij të betuar Tullus Aufidius.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.