W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Artificial Paradises (2012) +18 | Drame, Erotik | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Dy shoqe vizitojnë një festival të madh në një plazh në Brazil dhe vendosin të bëjnë qejf. Ato rebelohen me muzikën, alkoolin, drogën dhe me pasditen e nxehtë që kalojnë bashkë. Ato takojnë gjithashtu një djalë të ri dhe gjërat nuk mund të shkojnë më mirë. A mund të zgjasë kjo parajsë?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.