W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Blue World Order (2017) | Aksion, Aventure, Fantazi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pas apokalipsit i gjithë qytetërimi është shkatërruar dhe të gjithë fëmijët janë mbytur, përveç vogëlushes Bag. Babai i saj Xhaku po bën të pamundurën që ta mbajë atë gjallë…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.