W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Boys of Abu Ghraib (2014) | Drame, Lufte, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një ushtar amerikan i dërguar në Abu Ghraib, e gjen veten prapa mureve të burgut famëkeq, ku ai formon një shoqëri me një të burgosur Irakian.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.