W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

On Chesil Beach (2017) | Drame, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Bazuar në Romanin e Ian Mekevan. Në Anglinë e viteve 1962, një çift i ri shohin dashurinë e tyre të madhe të përballet me probleme të lirisë seksuale dhe presionit shoqëror, gjë që çon në një natë të parë martese të çuditshme dhe fatkeqe.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.