W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Custody (2017) | Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Miriami dhe Antuani janë divorcuar dhe Miriami kërkon kujdestarinë e djalit të tyre. Antuani, një psikopat i dhunshëm, hiqet si një burrë i përbuzur, që fëmijët i janë kthyer kundër, për shkak të nënës së tyre hakmarrëse. Zhyljeni, peng i konfliktit në rritje midis prindërve të tij, do ta përjetojë gjithçka, shumë keq…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...