W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Damascus Cover (2017) | Mister, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një spiun izraelit me identitet të rremë gjerman, infiltrohet në inteligjencën siriane të viteve ’80 dhe vihet në një terren të vështirë mes dashurisë dhe mbijetesës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.