W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Dirty Dancing (2017) | Muzike, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Gjatë pushimeve të verës në një rezort me familjen e saj, Frensis “Bebja” Hausman bie në dashuri me instruktorin e kërcimit të kampit, Xhoni Kasëll, i cili ndryshon shumë gjëra për të gjithë në familjen Hausman.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...