W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Early Man (2018) | Animuar, Aventure, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Shpellari Dag, ndihmësi i tij derrkuc Hognob dhe pjesa tjetër e fisit të tyre përballen me një kërcënim. Lordi Nuth ka në plan t’u marrë luginën dhe ta shndërrojë atë në një minierë gjigante. Dagu dhe Hognobi duhet të bashkojnë njerëzit e tyre për të mposhtur armikun e fuqishëm që vjen nga Epoka e Bronzit…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.