W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Gatao 2: Rise of the King (2018) | Krim | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Reni më në fund i ka arritur të jetë në krye të një bande të fuqishme. Për shumë kohë ambiciet e tij ishin në plan të dytë, por tani ai mund t’i përmbushi ato. Por në skenë kthehet Xhiani i pamëshirshëm me bandën e tij. Pozicioni i Renit është në rrezik, dhe kjo shkakton tensione me King, kapitenin e tij besnik.Megjithëse Ren dhe Xhian ishin dikur si vëllezër, tani janë armiq të betuar.Çfarë do të ndodh me miqësinë e tyre, pasi beteja të ketë përfunduar?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.