W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Gemini (2017) | Mister, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një krim i tmerrshëm vë në provë marrëdhënien e ndërlikuar midis një asistente personale dhe shefes të saj, yll i Hollivudit. Ndërsa asistentja zbulon misterin, ajo duhet të përballet me kuptimin e të miqësisë së saj, të vërtetën dhe kuptimin e famës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.