W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Godzilla: Monster Planet (2017) | Animuar, Fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pas luftës gjysmë shekullore kundër përbindëshave gjigante, raca njerëzore, duke e braktisur tokën për arsye sigurie, krijon një grup të vogël për të shkuar në një ekspeditë me qëllim rikthimin në planetin tokë. Por gjejnë një ekosistem të ndryshuar dhe të dominuar nga Goxilla.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.