W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Hichki (2018) | Drame, Hindi, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një film i kinematografisë së re indiane, prodhim i denjë për Hollivud. Pas shumë intervistave dhe refuzimeve, një grua që vuan nga sindroma e turetit, punësohet si mësuese në një shkollë elitare. Pasi ka luftuar me vështirësitë personale, ajo do të bëjë të pamundurën për t’i bërë studentët e saj rebelë, të kuptojnë potencialin e tyre të plotë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...