W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Hunting Emma (2017) | Aksion, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

E bukura dhe paqësorja Ema bëhet dëshmitare e një vrasjeje të egër. Gjashtë burra të dhunshëm vrasin një polic me gjakftohtësi. Për ta hequr qafe, ata e ndjekin Emën si kafshë në Karoon e shkretuar. Duket pre e lehtë. Por jeta është plot me surpriza…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...