W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Isle of Dogs (2018) | Animuar, Aventure, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në Japoni një kryebashkiak adhurues i maceve kërkon të shfarosë qentë dhe t’i zhdukë përgjithmonë ndaj i dëbon në një ishull të pabanuar. Një fëmijë i dhënë pas qenit tëtij vihet të ndihmojë atë dhe gjithë qentë e tjerë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.