W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Jan Dara the Beginning (2012) +18 | Drame, Erotik, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Bazuar në një roman të famshëm erotik tailandez, filmi tregon historinë e Xhanit, një djalë i cili rritet në një shtëpi të sunduar nga babai i tij sadist dhe i shthurur. E vendosur në vitet 1930, historia tregon vuajtjet e Xhanit gjatë jetës, nëna e të cilit vdiq pasi e lindi dhe për këtë atsye babai e urren.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.