W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Journey’s End (2017) | Drame, Lufte | Cilësia: HD


Rreth filmit:

E vendosur në një llogore në Aisne të Francës në vitin 1918, është historia e një grupi oficerësh britanikë. Të udhëhequr nga komandanti i ri i lodhur mendërisht Stenhop, ata presin fatin e tyre.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.