W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Kalpana 2 (2016) | Hindi, Horror, Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Ragava është një kameraman që ka frikë nga errësira. Për hir të dashurisë së tij, Nandinit, atij i duhet të filmojë një ëmision për një shtëpi të pushtuar nga fantazmat. Për fatin e tyre të keq, ajo shtëpi është vërtetë e pushtuar.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.