W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Kick (2014) | Aksion, Hindi, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një djalë i cili është i dashura len veten pas adrenalinës nga e cila fillon një jete krejtësisht te re për te ndihmuar një vajze e cila vuan nga kanceri. Po për ketë ai shume shpejt e gjen veten duke u ndjekur nga një oficer policë dhe i cili përfshihet ne luftën e krimit dhe kontrabandës e cila po ndodhe ne vendin e tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...