W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Last Witness (2018) | Histori, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një gazetar i ri ambicioz zbulon masakrën e tmerrshme të 22,000 oficerëve polakë gjatë Luftës së Dytë Botërore. Një sekret që është fshehur për shumë vite.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.