W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Lost Fare (2018) | Drame, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Bazuar në një ngjarje të vërtetë. Një vajzë 11-vjeçare i fshihet tutorit të së ëmës, i cili synon ta shesë atë te një klient pervers. E shpëtuar nga një shofer taksie, që ka vendosur të vrasë veten, ajo nis udhëtimin në kërkim të vëllait të saj…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...