W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Lowlife (2017) | Drame, Krim, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Ja çfarë ndodh, kur bën bashkë një mundës meksikan, që ka probleme të thella me kontrollin e inatit, një ish të burgosur fytyrë-shprishur dhe një pronare moteli alkooliste, në kërkim të një veshke. Filmi ecën sa para, prapa në kohë dhe i lidh të tre personazhet bashkë, me një trafikant organesh.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...