W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Mara (2018) | Horror, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një psikologe kriminale heton vdekjen mizore të një burri, nëpërmjet mbytjes së tij në shtrat. Shumë shpejt, ajo takon anëtarët e një komuniteti që i tregojnë asaj për një demon shekullor, i cili i vret njerëzit në gjumë. Kush e ka radhën këtë herë?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...