W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Maya the Bee: The Honey Games (2018) | Animuar, Aventure, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Maja, bleta e vogël shumë entuziaste, ka vetëm një ëndërr: Të marrë pjesë në Lojërat e Mjaltit. Por, pasi vë në siklet perandoreshën, ajo do të jetë e detyruar të krijojë një skuadër dhe të konkurrojë me një haraç të rëndë: të shpëtojë kosheren e saj. Personazhe nga më gazmoret, në një superproduksion, që do t’u shijojë të gjitha moshave.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.