W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Modern Life Is Rubbish (2017) | Komedi, Muzike, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Bashkuar prej dashurisë së përbashkët për muzikën, pas dhjetë vjetësh, Liam dhe Natali janë në pikën e thyerjes. Në rastin e tyre, të kundërtat i tërheqin, por jo një periudhë më të gjatë. Pasi marrin vendimin e vështirë për t’u ndarë, ata duhet të ndajnë dhe pjesët e çmuara të muzikës, por muzika që i bashkoi ata, vazhdon t’i tërheqë drejt njëri-tjetrit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...