W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Never Leave Alive (2017) | Aventure | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Rik Reinford ka ngecur në një ishull të braktisur bashkë me shoqëruesen e tij, Anën. Teksa përpiqen të shpëtojnë një të mbijetuar tjetër të plagosur, ata e gjejnë veten të përndjekur nga Zarofi, një ish- agjent i KGB-së, dhe miku i tij, Ivani. Riku dhe Ana duhet t’i harrojnë ndryshimet mes njëri- tjetrin në mënyrë që të punojnë së bashku për të mposhtur Zarofin dhe kurthet e tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...