W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Padmaavat (2018) | Drame, Hindi, Histori, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në Rajastanin mesjetar, mbretëresha Padmavati martohet me një mbret fisnik dhe të dy jetojnë në një fortesë të begatë deri sa një sulltan ambicioz dëgjon për bukurinë e Padmavatit dhe krijon një dashuri obsesive për mbretëreshën e Meuarit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...