W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Raazi (2018) | Aksion, Krim, Thriller, Hindi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një vajzë nga Kashmiri pranon të martohet me një oficer të ushtrisë së Pakistanit për të marrë informata në lidhje me strategjitë ushtarake gjatë luftës Pakistano-Indiane në vitin 1971.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...