W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Reprisal (2018) | Aksion, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një menaxher banke i përndjekur nga grabitja e dhunshme e cila mori jetën e një kolegut të tij, bashkohet me fqinjin e tij ish-polic për të kapur sulmuesin, duke nisur kështu një kundërsulm të fuqishëm i cili i bashkon të tre në një pikë kulmore.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.