W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Edge (2010) | Aventure, Drame, Histori | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pas ditëve të errëta të Luftës së Dytë Botërore, Ignat (Vladimir Mashkov), dikur mishërim i makinës së pandalshme Sovjetike, arrin në një kamp siberian pune ku janë dërguar burra të semurë. Shpresa e tij e vetme për shpëtim është kapërcimi i traumës së tij të luftës, e cila kishte ndikuar në performancën e tij si inxhinier treni. Ignat shpejt fiksohet me legjendën e një treni fantazmë në ishullin aty pranë dhe me ndihmën e një vajze gjermane, krijon një garë të rrezikshme midis motorit të tij dhe fantazmës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.