W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Innkeepers (2011) | Drame, Horror, Mister | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Gjatë ditëve të fundit të hotelit Janki Pedlar, dy punonjës të vendosur për të zbuluar të kaluarën me fantazma të hotelit fillojnë të përjetojnë ngjarje shqetësuese ndërsa klientë të vjetër regjistrohen për të ndenjur.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.