W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Meg (2018) | Aksion, Fantashkence, Horror | Cilësia: HDRip


Rreth filmit:

Një krijesë masive e thellësive të oqeanit sulmon një nëndetëse, bashkë me ekuipazhin e saj. Polumbari Xhonas Tejlor duhet të shpëtojë, jo vetëm ekipin, por edhe vetë oqeanin nga rreziku që i kanoset, ndërsa koha po mbaron…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...