W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Rider (2017) | Drame, Western | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pas një dëmtimi pothuajse fatal të kokës, një kauboj i ri ndërmerr një kërkim për identitet të ri dhe kupton se çfarë do të thotë të jesh një burrë në zemër të Amerikës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...