W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

To The Beat! (2018) | Drame, Familjar, Komedi | Cilësia: HDRip


Rreth filmit:

Dy motra 14-vjeçare kanë kërcyer që të vogla. Duke nisur që 3 vjeç, kërcimi ka qenë pasioni i tyre i vetëm. E mbështesin njëra-tjetrën nëpër konkurse dhe prova edhe pse kërcejnë stile të ndryshme. Kur këngëtari i tyre i preferuar shpall një konkurs në internet për të gjetur grupin e kërcimit më unik për videoklipin e tij të ri, binjaket formojnë grupet e tyre për një shans për të fituar dhe përfshijnë edhe miqtë dhe familjen për t’i mbështetur me vota. Ndërkohë, rivalja dhe fqinja e tyre, kërcimtarja më e mirë (gjë që e di edhe ajo vetë) përdor sharmin dhe burimet e saj për të marrë kontrollin e konkursit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.