W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Yellow Birds (2017) | Drame, Lufte | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Dy ushtarë të rinj, Bartle dhe Murfi luftuan në mes të terrorreve të Irakut nën drejtimin e komandantit Sterling. Më vonë, Bartle torturohet nga premtimi që i ka bërë mamasë së Murfit para nisjes.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.

Comments are closed.

Loading...